Aikido Grup Özel Ders

2 veya daha fazla kişi olarak aikido eğitimi almak isteyen 3-60 yaş arası bireyler için oluşturulmuş aikido programlarıdır. Eşinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle birlikte Aikido sanatını sizin için oluşturulmuş özel bir mekanda donanımlı bir eğitmen ile öğrenebilirsiniz. 3 yaşından 60 yaşına kadar özel ders aikido eğitimi almak isteyenler için haftanın hergünü sabah 6.00’dan akşam 23.00’a kadar bir çok seçenek bulunmakta. Aşağıdaki yaş grupları birlikte özel ders alabilirler.

  • 3-4
  • 4-7
  • 7-12
  • 12-60

Eğer istenirse grup özel ders eğitimini almak isteyen kişiler kendi imkanları ile çalışma yerlerini kurabilirler. Eğitmenin onayı ve tavsiyeleri doğrultusunda kurulacak olan çalışma mekanı aikido antrenmanının yapılmasına elverişli olmalıdır.

Eğitimlere katılmak isteyen yetişkinler için öncelikle bir ön değerlendirme grup özel dersi yapılmaktadır. Değerlendirme esnasında öğrencinin antrenmanlara katılma isteği vede spor yapmasına herhangi bir engel teşkil etmeyecek sağlık sorunu olup olmadığı gözlemlenir. Aynı zamanda Aikido sanatı ve Aikimode Aiki Akademi hakkında bir sunum yapılır.

Özel ders için öğrenci veya öğrencilerin eğitmenle yüzyüze konuşmaları gerekmektedir.

Özel ders değerlendirme eğitimlerine katılmayı arzu ederseniz iletişim bölümündeki telefonumuzdan bizlere ulaşıp randevu alabilirsiniz.